Nový Bor

Zdravotní péči, která je ordinovaná lékařem, poskytují zkušené zdravotní sestry ve vlastním sociálním prostředí pacienta. Tato péče je hrazena smluvními pojišťovnami, pacient se na platbě nepodílí. Péči poskytujeme denně včetně víkendů a svátků po celém okresu Česká Lípa.

Smluvní pojišťovny

  • VZP
  • VOZP
  • ZPŠ
  • RBP

Pokud jste pojištěncem jedné z našich smluvních pojišťoven, za zdravotní péči již nic nedoplácíte.

Pokud jste registrován u zdravotní pojišťovny se kterou nemáme smlouvu, úhrada za péči se řídí následujícícím ceníkem.

Zobrazit ceník

Sociální služby

Reference

Paní Gribová
Touto cestou bych chtěla poděkovat Sestřičce.cz, že mi pomohli pečovat o moji těžce nemocnou maminku. Bez jejich pomoci, rad a hlavně psychické podpory, bych nedokázala splnit mamince přání, aby mohla tiše odejít v domácím prostředí. S úctou děkuje, Gribová
Zdeňka Bendlová
Chci vám všem moc poděkovat za spolupráci při ošetřování mojí maminky paní Boženy Zítové. Máte velkou zásluhu na tom, že se maminka dožila krásného věku 100 let. Velmi, velmi jste podpořily moji psychiku, takže jsem mohla maminku opatrovat do poslední vteřiny jejího života.
Kamil Tesař
Moje žena náhle onemocněla a potřebuje, aby za ní někdo pravidelně docházel. Celý život se starala o ostatní a teď sama musí přijímat jejich pomoc. I když je to s ní hodně náročné, tak vaše sestra s ní nikdy neztratila trpělivost a všecko výborně zvládla. Ať vám vaše ochota a trpělivost vydrží co nejdéle.

Kontaktní formulář 

Zde nám můžete zaslat referenci.
Formulář byl v pořádku odeslán.
Chyba odeslání. Prosím, překontolujte vyplnění formuláře.