Veselí nad Moravou

tř. Masarykova 125
Veselí nad Moravou
698 01
Zdravotní péči, která je ordinovaná lékařem, poskytují zkušené zdravotní sestry ve vlastním sociálním prostředí pacienta. Tato péče je hrazena smluvními pojišťovnami, pacient se na platbě nepodílí. Péči poskytujeme denně včetně víkendů a svátků v regionu Veselí nad Moravou a okolí.

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojištovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojištovna České republiky
  • 205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • 207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  • 211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
  • 213 Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pokud jste pojištěncem jedné z našich smluvních pojišťoven, za zdravotní péči již nic nedoplácíte.

Pokud jste registrován u zdravotní pojišťovny se kterou nemáme smlouvu, úhrada za péči se řídí ceníkem, který je k dispozici v kanceláři organizace.

Sociální služby

Nabízíme také sociální služby (pečovatelská služba, osobní asistence, denní stacionář) včetně půjčovny kompenzačních pomůcek.
Více se dozvíte zde.

Reference

manželé Korvasovi
Rádi bychom Vám poděkovali za perfektní péči, kterou jste nám poskytovali během uplynulých 10 měsíců. Oceňujeme nejen profesionalitu a svědomitost, se kterou Vaše sestry ke své práci přistupují, ale i přátelskost a vstřícnost, kterou projevují vůči svým klientům. Jsme Vám vděční, že jste nám v náročné situaci poskytli praktickou pomoc a zároveň přinesli radost a příjemnou atmosféru. Z celého srdce děkujeme.
Martina Smržová
Ráda bych poděkovala za Vaši péči o mého tatínka Jiřího Dohnala. Díky Vaší asistenci se opět postavil na nohy a mohl se vrátit k tomu, co ho baví nejvíce – hrátky s pravnoučaty. Za celou naši rodinu Martina Smržová.

Kontaktní formulář 

Zde nám můžete zaslat referenci.
Formulář byl v pořádku odeslán.
Chyba odeslání. Prosím, překontolujte vyplnění formuláře.