Potřebujete přivýdělek ke svému hlavnímu pracovnímu poměru? Hledáme všeobecné sestry do domácí péče na dohodu o provedené práci (brigáda, možno dlouhodobě)

Podnikání v domácí péči

Láká vás podnikání v ošetřovatelství a poskytování domácí nebo paliativní péče? Nechcete se přitom sami učit složitou agendu smluvní politiky a vyúčtování a podstupovat letitý boj o
smlouvu se zdravotními pojišťovnami?

Pomůžeme vám v tom. Přidejte se k nám.

Založíme společně pracoviště domácí péče a poskytneme vám právní, finanční a veškerou další podporu pro řízení. Společně tak vytvoříme tým, ve kterém bude budete manažer jako ve
vlastní firmě, jen s tím rozdílem, že nebudete dělat chyby, které jsme dříve dělali my. Proto budete efektivní a pracoviště povedete lépe.

Jsme společnost, která v současné době poskytuje ošetřovatelskou péči na dvanácti místech České republiky a vyvíjí vlastní program na plánování péče a vedení zdravotnické dokumentace. Jako naše poslání vnímáme být lídrem ve způsobech poskytování veškeré domácí péče, na čemž usilovně pracujeme jak na půdě ministerstva zdravotnictví, tak zdravotních pojišťoven.

Pokud Vás tento inzerát zaujal, neváhejte mě kontaktovat:

tel. 222 319 511
mail: info@sestricka.cz