Co děláme?

Jezdíme za pacienty tam, kde nás potřebují. K nim domů. Poskytujeme služby kvalifikované domácí zdravotní péče. Spolu s terénní pečovatelskou službou a půjčovnou zdravotních pomůcek tak nabízíme svým klientům pohodlné uzdravování v domácím prostředí. Profesionalitu, péči a lidský přístup klademe na první místo.

Čeho chceme dosáhnout

Chceme rozšířit pole své působnosti a poskytovat kvalitní služby domácí péče po celé republice. Proč my? Protože to děláme jinak. Komplexně. Staráme se o své klienty na sto procent. Pokrýváme každý aspekt zdravotní a sociální péče, včetně dodání zdravotních pomůcek. Pacientům domů přinášíme bezpečí a pohodlí. Nikdo nesmí zůstávat sám a bezmocný. Proto je naší vizí postarat se o každého, kdo domácí péči potřebuje a je jedno kde bydlí.

Jaké výhody vám to přinese?

  • Stanete se součástí velké skupiny, nikdy nebudete sami na řešení problémů ani radostí z úspěchu.
  • Získáte výhody centrálního nákupu zdravotnického materiálu. To znamená nižší ceny a dokonce odměny za nákup.
  • Nabídneme Vám naše prověřené zkušenosti s efektivnějším řízením firmy - od výběru aut, přes plánování tras, až k vykazování na zdravotní pojišťovny.
  • Pomůžeme Vám s řízením sester pomocí osvědčeného nástroje, ale i s jejich motivací a odborným školením přes akreditovaný vzdělávací institut.
  • Spolupracujeme a vyjednáváme přímo s ministerstvem zdravotnictví a zdravotními pojišťovnami. Veškeré informace tak dostanete včas a z první ruky.
  • Postaráme se o vaše IT a marketingovou podporu.
  • Převezmeme od Vás celou agendu administratívy a Vy se budete moci soustředit jen na ošetřovatelskou práci a po práci odejít s čistou hlavou domů

Sami si vyberete formu naší vzájemné spolupráce

A

Staňte se naším partnerem. Agentura zůstává plně ve Vaší režii, ale využíváte veškeré výhody a zázemí velké skupiny.

B

Převezmeme Vaši agenturu a postaráme se o ni. Nastal čas na změnu? Jděte dál a my se o Vaší agenturu postaráme a povedeme jí k úspěchu a naplnění jejího poslání. U nás bude Vaše agentura v těch správných rukou.

C

Odkoupime Vaše dosavadní zkušenosti, práci a často krát i celoživotní dílo za nejférovějších podmínek na trhu a můžete se věnovat něčemu jinému anebo budeme s Vami nadále spolupracovat za těch nejlepších platových podmínek v tomto segmentu.

D

Zaujala vás nabídka spolupráce se Sestricka.cz a chcete se dozvědět víc?

Kontaktujte nás

Co dál?

Napište Luboši Hovorkovi a domluvte si schůzku

Luboš Hovorka

E: hovorka@ambeat.cz