Půjčovna zdravotních pomůcek

Kvalitu domácí zdravotní péče ovlivňuje i dostupnost zdravotních pomůcek. I tady se řídíme heslem, že pro své klienty chceme jen to nejlepší. Proto pro vás máme pohodlně dostupnou a hlavně skvěle zásobenou půjčovnu zdravotních pomůcek.

Potřebné zdravotní pomůcky půjčujeme do domácností, ve kterých pečujeme o pacienty, ale i rodinám, které tuto péči zvládají svépomocí. Šetřete svoji peněženku a neutrácejte za drahé zdravotnické vybavení. Půjčte si ho i na jak dlouho budete potřebovat. Až pomůcku nebudete využívat jednoduše ji vrátíte.

Jaké zdravotní pomůcky půjčujeme?

Takové, jaké jsou běžně dostupné v lůžkových zařízeních. Takové, které nemocnému uleví při uzdravování a udělají jeho život bezpečnější a snadnější. Vždy plně funkční a hygienicky dokonale ošetřené.

Půjčujeme invalidní vozíky, polohovatelné postele, infuzní stojany a mnoho dalších praktických věcí. S výběrem vhodných pomůcek vám vždy a ochotně pomůžeme.

Jak si vypůjčit zdravotní pomůcku?

Úplně snadno. Vyberte si ji v naší online půjčovně na internetu. Nebo požádejte sestru, která k vám domů dochází, aby vám ji vybrala. Popřípadě nám zavolejte, probereme, co vás trápí a vhodnou pomůcku společně vybereme. Pak už pouze vyplníme jeden list papíru se základními údaji o výpůjčce a pomůcka je vaše.

Zdravotní pomůcku si z půjčovny můžete odvést sami nebo to nechat na nás. V domluveném termínu zajistíme odvoz pomůcky i s montáží přímo na místě. A samozřejmě vás seznámíme i s její obsluhou.