Pracujte s námi,
pomáhejme společně

Jsme rádi, že se zajímáte o kariéru v Sestřičce. Společně tvoříme rodinu, kde se staráme jeden o druhého a děláme práci, která má smysl. Nikdo u nás nestojí na jednom místě, pokud sám nechce. Máte-li ambice posunout se výš, nic nás neudělá šťastnější, než vám pomoci v růstu.
Níže najdete seznam pozic, pro které hledáme vhodné uchazeče. Vyberte si tu svou a ozvěte se nám! Těšíme se na vás.

Hledáme zdravotní sestru

Jakožto zdravotní sestra je vaším posláním starat se o druhé, v Sestřičce se postaráme my o vás. Bude se vám u nás líbit natolik, že nikdy nebudete chtít odejít!
S našimi sestrami spolupracujeme dlouhodobě, a pokud si myslíte, že by se vám spolupráce s námi líbila, ozvěte se! Můžeme se domluvit na několika druzích spolupráce, tak, jak vám to vyhovuje nejvíce.

DPP

Pokud máte volnou časovou kapacitu a je pro vás možné domluvit se na dlouhodobé spolupráci, hledáme všeobecné sestry do domácí péče na DPP.

Zobrazit více

HPP

Hledáte-li spolupráci na hlavní pracovní poměr, připravili jsme si pro vás skvělý balíček výhod. Papírování je u nás minimum a jste časově naprosto flexibilní!

Zobrazit více

Podnikání

Víme, že byrokracie je neodmyslitelnou součástí podnikání v Česku, která mnohé odradí. Proto jsme tu my, a nabízíme vám podporu a pomoc.

Zobrazit více

Ostatní pozice

Ostatní pozice

Praha

Plný úvazek

Ostatní pozice

Most

Plný úvazek

Ostatní pozice

Šumperk

Plný úvazek