REference

manželé Korvasovi

Veselí nad Moravou

Rádi bychom Vám poděkovali za perfektní péči, kterou jste nám poskytovali během uplynulých 10 měsíců. Oceňujeme nejen profesionalitu a svědomitost, se kterou Vaše sestry ke své práci přistupují, ale i přátelskost a vstřícnost, kterou projevují vůči svým klientům. Jsme Vám vděční, že jste nám v náročné situaci poskytli praktickou pomoc a zároveň přinesli radost a příjemnou atmosféru. Z celého srdce děkujeme.

Lenka M.

Most

Ráda bych poděkovala paní Vlastě za úžasný přístup k pacientovi, usměvavou tvář a zlaté ručičky, opravdu všem doporučím, protože dostat zdravotní péči v domácím prostředí bez stresu a ještě od usměvavé veselé sestřičky, tak už je člověku lépe hned.

Martina Smržová

Veselí nad Moravou

Ráda bych poděkovala za Vaši péči o mého tatínka Jiřího Dohnala. Díky Vaší asistenci se opět postavil na nohy a mohl se vrátit k tomu, co ho baví nejvíce – hrátky s pravnoučaty. Za celou naši rodinu Martina Smržová.

Paní Gribová

Nový Bor

Touto cestou bych chtěla poděkovat Sestřičce.cz, že mi pomohli pečovat o moji těžce nemocnou maminku. Bez jejich pomoci, rad a hlavně psychické podpory, bych nedokázala splnit mamince přání, aby mohla tiše odejít v domácím prostředí. S úctou děkuje, Gribová

Zdeňka Bendlová

Nový Bor

Chci vám všem moc poděkovat za spolupráci při ošetřování mojí maminky paní Boženy Zítové. Máte velkou zásluhu na tom, že se maminka dožila krásného věku 100 let. Velmi, velmi jste podpořily moji psychiku, takže jsem mohla maminku opatrovat do poslední vteřiny jejího života.

Kamil Tesař

Nový Bor

Moje žena náhle onemocněla a potřebuje, aby za ní někdo pravidelně docházel. Celý život se starala o ostatní a teď sama musí přijímat jejich pomoc. I když je to s ní hodně náročné, tak vaše sestra s ní nikdy neztratila trpělivost a všecko výborně zvládla. Ať vám vaše ochota a trpělivost vydrží co nejdéle.

Praha
Budějovická 778/3
140 00 Praha 4 - Michle
IČ: 05752779
DIČ: CZ05752779